Botoks a laminacja, co wybrać?

8 września 2020

Botoks a laminacja, co wybrać?
Botoks a laminacja, co wybrać?

LAMINOWANIE BRWI – podczas zabiegu wykorzystujemy keratynę, która wzmacnia włoski i sprawia, że stają się one bardziej podatne na układanie. Zabieg przynosi świetne efekty u osób z grubymi, niesfornymi, trudnymi w układaniu lub kręcącymi się włoskami brwi. 

BOTOKS BRWI – głęboko odżywia włoski, zwiększając ich elastyczność i nadając naturalny, zdrowy blask. Zabieg polega na nałożeniu na brwi unikalnego preparatu, który dzięki zawartości oleju jojoba, czarnuszki oraz jedwabiu intensywnie odbudowuje strukturę włosków. Poprawia się również ich struktura – stają się miękkie i elastyczne. Dodatkową zaletą zabiegu jest lepsze zatrzymywanie barwnika we włoskach w przypadku późniejszej koloryzacji. Dzięki botoxowi henna utrzymuje się nawet o 60% dłużej! Zabieg został stworzony w oparciu o naturalne, przyjazne dla skóry składniki. Nie zawiera parabenów, siarczanów, ani silikonu. 

W przypadku rzęs, zabieg laminacji nie wpływa na wzrost Waszych rzęs. Nie warto czekać, aż Wasze rzęsy staną się gęste i zaczną aktywnie rosnąć. Laminacja upiększa I podkręca Wasze rzęsy, dając efekt jak po użyciu zalotki. 

Botoks stymuluje i posila cebulki włosowe, w rezultacie czego osiąga się wzrost rzęs. Nierzadko stylistki uprzedzają, że na efekt tego zabiegu trzeba czekać około 2 tygodni, zanim zacznie się wzrost rzęs. Nie wpływa on na naturalny wygląd rzęs.

Połączenie usługi botoksu i laminowania brwi oraz rzęs w naszym salonie N7 BEAUTY LOUNGE to nasz standard, dający naszym stylistom i klientkom gwarancję cudownego i maksymalnego efektu.

Pamiętaj również, że na wizytę w N7 Beauty Lounge możesz umówić online przez portal MOMENT.PL lub telefonicznie pod numerem 736 848 010.

Chcesz zobaczyć jak wygląda efekt końcowy?

Sprawdź nasz profil na Instagramie lub Facebooku lub obejrzyj nasz materiał wideo na kanale YouTube

  • brwi
  • rzęsy
  • laminacja
  • botoks
  • N7 Beauty Lounge

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę