DOBRE RADY dla Twoich włosów

21 października 2020

DOBRE RADY dla Twoich włosów
DOBRE RADY dla Twoich włosów

Jak bardzo jest Ci znajoma taka sytuacja, że umyłaś włosy - ale co dalej? Na rynku jest taki urozmaicony wybór różnych środków, że normalnie nie wiesz co wybrać? 

1) Po pierwsze, pamiętaj, że przed suszeniem musisz zawsze stosować termo-ochronę do włosów (my używamy mleczko OI od Davines) - jest to bardzo ważne, ponieważ wysokie temperatury niszczą strukturę włosa.

2) Jeżeli masz suche koncówki i chcesz nadać im blasku oraz zdrowy wygląd, proponujemy Ci stosować olejk do włosów lub inne nawilżające serum (my jesteśmy fanami olejku OI lub serum Liquid Spell od Davines);

3) I na koniec: jeżeli chcesz, aby efekt Twojej fryzury lub modelowania był trwalszy, zalecamy stosowanie stylingu Dry-texturizer od Davines - ważne żeby pamiętać, że zbyt częste używanie środków stylingowych nie służy zdrowiu włosów, tak że jego stosowanie powinno być umiarkowane).


Twoje piękno jest naszą pasją. Cały zespół N7 Beauty Lounge wierzy, że wspólnie zadbamy o Twój piękny i zdrowy wizerunek.

Pamiętaj również, że na wizytę w N7 Beauty Lounge możesz umówić online przez portal MOMENT.PL lub telefonicznie pod numerem 736 848 010.
Sprawdź nasz profil na Instagramie lub Facebooku lub obejrzyj nasz materiał wideo na kanale YouTube

  • wlosy-n7-beauty-lounge

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę