6 KROKÓW DO PERFEKCYJNEGO BLONDU

29 października 2020

6 KROKÓW DO PERFEKCYJNEGO BLONDU
6 KROKÓW DO PERFEKCYJNEGO BLONDU

1) Nie używaj narzędzi termicznych (lokówki, prostownicy, suszarki) bez zastosowania zabezpieczenia termicznego. Spróbuj termo-ochronę do włosów (my używamy mleczko OI od Davines) - jest to bardzo ważne, ponieważ wysokie temperatury niszczą strukturę włosa i zjadają pigment we włosach, stąd przemiana w żółty kolor.

2) Nie myj włosów zbyt gorącą wodą. Ma to również bardzo negatywny wpływ na kolor włosów. To ta sama historia, co w przypadku 1 punktu.

3) Nie używaj szamponów zwiększających objętość - często bardzo agresywnie myją włosy. W przypadku włosów już zniszczonych rozjaśnianiem jest to szkodliwe. Plus takie szampony wypłukują pigment - kolor staje się niestabilny. Spróbuj szampon NOUNOU od Davines albo Alchemik żeby bardziej podkreślić i utrzymać efekt włoso,w farbowanych. 

4) Pamiętaj, aby używać różnych produktów nadających połysk włosom - olejków, serum, fluidów i innych rzeczy. Poza tym lśniące włosy zawsze wyglądają pięknie! Proponujemy Ci stosować olejku do włosów lub inne nawilżające serum (my jesteśmy fanami olejku OI lub serum Liquid Spell od Davines);

5) Tonowanie włosów - OBOWIĄZKOWE. Należy to robić raz na 1,5 miesiąca, aby nadać włosom pożądany odcień i połysk. Tonowanie pomoże również usunąć porowatość i łamliwość włosów.

6) Jeśli nadal nie jesteś zadowolona z kondycji Twoich włosów, na ratunek przyjdzie pielęgnacja w N7 BEAUTY LOUNGE.

Możesz wybrać kilka wygodnych dla siebie punktów i wykorzystać!

Czego planujesz używać? / już używasz do konserwacji? 

Twoje piękno jest naszą pasją. Cały zespół N7 Beauty Lounge wierzy, że wspólnie zadbamy o Twój piękny i zdrowy wizerunek.

Pamiętaj również, że na wizytę w N7 Beauty Lounge możesz umówić online przez portal MOMENT.PL lub telefonicznie pod numerem 736 848 010.
Sprawdź nasz profil na Instagramie lub Facebooku lub obejrzyj nasz materiał wideo na kanale YouTube

  • blond-wlosy-farbowanie

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę