DOBRE RADY DLA TWOICH WŁOSÓW 

13 listopada 2020

DOBRE RADY DLA TWOICH WŁOSÓW 
DOBRE RADY DLA TWOICH WŁOSÓW 

Pielęgnacja włosów jest aktualna bez względu na sezon i pogodę. Latem włosy narażone są na bardziej aktywne działanie promieni słonecznych i wody morskiej (co w połączeniu daje bardzo negatywny efekt), a w chłodne dni - cierpią z powodu czapek, mroźnego powietrza na dworzu i suchego powietrza w pomieszczeniach, spowodowane ogrzewaniem.

Tutaj wymieniliśmy kilka praktycznych porad, jak możesz pomóc swoim włosom mieć zdrowszą i lepszą kondycję: 

??80% sukcesu jest odpowiednio dobrana PROFESJONALNA pielęgnacja domowa, dopasowana do typu i potrzeb Twoich włosów;

Dobre oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie włosów to PODSTAWA, którą każdy powinien mieć. Tylko nie zapomnij dodać  do tego ochronę termiczną, jeżeli robisz sobie różne stylizacji lub używasz suszarki do włosów. 

??W zależności od kondycji włosów, raz na jakiś czas (zgodnie z rekomendacjami Twojego fryzjera) warto jest zrobić pielęgnację salonowe. Produkty do pielęgnacji salonowej mają bardziej aktywnych składników i muszą być nakładane przez stylistę. W zależności od potrzeb włosa, nasi styliści stosują ultradźwięki, co pozwala składnikom wchłonąć się głębiej w strukturę włosa i regeneracja włosa jest dużo szybsza. 

Pamiętaj, że u nas w salonie kupisz kosmetyki najwyższej jakości a także zapisać się do nas na GRATISOWĄ konsultację można przez naszą stronę internetową https://n7beautylounge.pl lub przez telefon 736 848 010

  • wlosy-kondycja-wlosow-fryzjer-rady

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę