Czy słyszałaś kiedykolwiek o "zawijających" się paznokciach?

20 listopada 2020

Czy słyszałaś kiedykolwiek o "zawijających" się paznokciach?
Czy słyszałaś kiedykolwiek o "zawijających" się paznokciach?

Są to paznokcie, które jak odrastają mają wyraźny kształt arki jak odrastają. Jest to naturalna właściwość niektórych paznokci. Ten problem najczęściej spotyka się w przypadku paznokci o kwadratowym kształcie. Takie paznokcie są najbardziej narażone na odpryski po bokach.
Powodują te odpryski 2 czynniki:

1. Jak odrastają, takie paznokcie zawijają się po bokach w dół - boki stają się kruche;

2. Po upływie 14 dni każdy lakier hybrydowy traci swoje właściwości i przestaje być plastyczny;

Właśnie przez to, My zawsze zalecamy robić manicure co 3 tygodnie (maksymalnie). Inaczej w miejscach, gdzie lakier odpryskuje trafia wilgoć i powietrze co powoduje że paznokieć zaczyna się psuć. Najczęściej tego typu problem spotyka się w przypadku paznokci o kwadratowym kształcie.

Mały tip od naszych stylistów: jeżeli Twoje paznokcie mają kształt mocnej arki ale Ty marzysz o długich paznokciach - najlepszym kształtem dla Ciebie będzie MIGDAŁOWY.
Jeżeli poszukujesz najlepszych profesjonalistek do pielęgnacji Twoich paznokci wypróbuj stylistki w N7 Beauty Lounge. Zadbają one o piękny wygląd Twoich paznokci, ich zdrowie, bezpieczeństwo oraz doradzą w wielu praktycznych kwestiach. Pamiętaj, że tylko w N7 Beauty Lounge zdjęcie hybrydy założonej w innym salonie jest darmowe!

Pamiętaj również, że na wizytę w N7 Beauty Lounge możesz umówić online przez portal MOMENT.PL lub telefonicznie pod numerem 736 848 010.

Chcesz zobaczyć jak wygląda efekt końcowy?

Sprawdź nasz profil na Instagramie lub Facebooku lub obejrzyj nasz materiał wideo na kanale YouTube

  • paznokcie-manicure-n7

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę