Farbowanie z dekoloryzacją odrostów - 2 farbowania podczas jednej wizyty (Cena zawiera strzyżenie oraz modelowanie włosów)

Dekoloryzacja skierowana jest do wszystkich kobiet, które są niezadowolone z efektów farbowania. W ten sposób można usunąć z pasm ciemny pigment, dlatego zabieg najlepiej sprawdza się w przypadku ciemnych włosów – czarnych, brązowych, czerwonych i ciemnych rudych. Ale dekoloryzacja to również sprawdzony sposób na przyciemnianie rozjaśnianych włosów. Dekoloryzacja jest zabiegiem bezpiecznym, ale tylko wtedy, kiedy jest wykonywana przez profesjonalistę w salonie fryzjerskim, żeby nie uszkodzić struktury włosów. Po dekoloryzacji, oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków podczas codziennej pielęgnacji, warto raz na jakiś czas wykonać profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów. 

*Końcowa cena usługi jest 400 zł+koszt zużytych materiałów: zależy od ilości zużytych materiałów i jest wstępnie oszacowana podczas konsultacji ze stylistką.
Cena zawiera strzyżenie oraz modelowanie włosów.

Dodatkowo, w prezencie od Nas dostajesz modelowanie włosów oraz zabieg pielęgnacyjny dopasowany do potrzeb Twoich włosów.

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę