Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny

Możemy subtelnie podkreślić atuty Twojej twarzy lub wydobyć z niej piękno, z którego nie zdawałaś sobie sprawy. Jeśli natomiast pragniesz zabłysnąć w towarzystwie, stworzymy wyjątkową kompozycję przypominającą dzieło sztuki, dzięki której Twoje oczy, usta czy policzki będą robiły niemałe wrażenie. Jaskrawe barwy, neutralne tony, subtelne maty, oszałamiające błyski - potrafimy pracować z różnymi wykończeniami i fakturami tworząc idealną kombinację dla Ciebie. N7 Beauty Lounge to nie tylko fryzjer czy salon manicure, ale również profesjonalny makijażysta, którego misją jest odnajdywanie piękna.

Znajdziesz w naszej ofercie zarówno makijaż dzienny i wieczorowy, jak i ślubny. Wiemy, czym powinien charakteryzować się każdy z nich i jak dopasować je do indywidualnych cech klientek oraz okazji. W dziennym stawiamy na uwydatnienie atutów i skrycie niedoskonałości oraz delikatne podkreślenie rysów twarzy. W wieczorowym natomiast możemy zaszaleć - ciemne oko, brokat, mocna szminka. Do ślubnego podchodzimy z powagą i przejęciem - wykonujemy najpierw wersję próbną, by mieć pewność, że panna młoda wygląda kobieco, nienachalnie i olśniewająco.

 

 

 

Cennik usług

 

Typ makijażu czas cena
Makijaż dzienny 45 min 100 PLN
Makijaż wieczorowy/okolicznościowy 60 min 230 PLN
Makijaż ślubny ( w tym próbny) 60 min 230 PLN
Airbrush czas cena
Makijaż dzienny Airbrush 60 min 150 PLN
Makijaż wieczorowy/okolicznościowy Airbrush 75 min 180 PLN

Salon kosmetyczny i fryzjerski N7 Beauty Lounge

Bądź piękniejsza dzięki szczęściu promieniującemu z Twojej duszy. Do jego osiągnięcia przyczyni się działanie zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz: poprzez zrelaksowanie się i spełnienie oraz zadbanie o Twój wygląd. Jesteśmy tutaj by sprawić, że będziesz czuła się dobrze w swojej skórze i gotowa podbijać świat. Nasze klientki traktujemy jak wspaniałe dzieła sztuki, którymi trzeba zająć się z najwyższą starannością i w oparciu o wiedzę na temat włosów, skóry i paznokci.

Czas, który przeznaczysz na spotkanie z nami wykorzystamy efektywnie spełniając Twoje oczekiwania co do nowej fryzury czy manicure. W naszym salonie w Gdyni czeka na Ciebie wykwalifikowany zespół -doświadczony fryzjer, kreatywna manicurzystka czy też uprzejma kosmetyczka. Salon kosmetyczny N7 Beauty Lounge w Gdyni został zaprojektowany tak, żeby był przyjemnym miejscem na “chwilę dla siebie”. Odnajdź z nami piękno i już dziś zarezerwuj wizytę.

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę