French | baby boomer

Manicure francuski nazywany inaczej jako french, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród kobiet sposób zdobienia paznokci w salonie manicure i pedicure N7 Beauty Lounge. Największą zaletą  jest jego uniwersalność. Świetnie pasuje na każdą okazję. To elegancka i subtelna forma zdobienia paznokci i wygląda dobrze u każdej kobiety. Manicure francuski polega na pomalowaniu całej powierzchni paznokcia jasnym i naturalnym kolorem. Najczęściej jest to transparentny róż czy beżowy, ale można użyć też innych odcieni albo lakieru bezbarwnego. Natomiast wystające poza opuszki palców paznokcie pokrywamy kryjącym białym lakierem.

Niektóre kobiety decyduje się na odważniejsze wariacje french czyli pokrycie kolorowymi lakierami tak jak w przypadku klasycznego manicure’u francuskiego, z tym że wybierają zupełnie dowolne kolory (np.zielony, fioletowy, czarny, czerwony). Wygląda to bardzo efektownie.

Zdobienie Baby boomer polega na zastosowaniu metody ombre, w której łączymy ze sobą dwa kolory w odcieniu różu lub beżu z kolorem białym w taki sposób aby wykonać idealne przejście z jednego koloru w drugi z zachowaniem końcówki w kolorze białym.

Jest to idealne rozwiązanie na manicure ślubny zarówno decydują się na niego przyszłe panny młode oraz goście weselni, jest zdobieniem bardzo eleganckim i jednocześnie uniwersalnym.

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę