Pedicure kwasowy bez malowania

Twarda i popękana skóra stóp to problem, z którym zmaga się wiele osób. Zrogowaciały naskórek jest nieestetyczny, a w zaawansowanym stadium może być źródłem bolesnego dyskomfortu.

Pedicure kwasowy jest nieinwazyjnym zabiegiem polecanym dla osób mających problem z szybko narastającym naskórkiem na podeszwach stóp, osobom z grubą warstwą zrogowaceń na przodostopiu i piętach Jest to zabieg bezpieczny także dla osób chorych na cukrzycę. Przeciwwskazania do jego wykonania to: łuszczyca stóp, otwarte skaleczenia, grzybicze infekcje paznokci.

Pedicure to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny przywracający piękny wygląd stopom oraz paznokciom. Jego wykonanie poprzedza odprężającą kąpiel stóp w wodzie wzbogaconej solą z mikroelementami. Usuwanie zrogowaciałego naskórka następuje tu mechanicznie – przy użyciu tarki. Tego typu zabieg przynosi ulgę zmęczonym stopom, poprawia wygląd paznokci i nawilża skórę.Mechaniczne usuwanie zrogowacenia uzupełnione jest tutaj zabiegiem złuszczającym opartym na naturalnych kwasach cytrusowych oraz mlecznych, które pozwalają skutecznie i szybko złuszczyć zalegający naskórek, nawet ten głęboko nagromadzony.

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę