Przedłużanie paznokci żelem - Migdał nowoczesny - Top-Stylistka

Zdecydowanie najnowocześniejsza na obecnym rynku Beauty stylizacja przedłużania paznokci w salonie piękności N7 Beauty Lounge.

Wykonanywanych metodą żelową przy użyciu form oraz zaciskarki w taki sposób aby powstał idealny tunel. Migdał nowoczesny jest to połączenie dwóch kształtów paznokci w zależności od perspektywy z której się na nie patrzy tj. Od przodu prezentują idealny migdał jednak od boku perfekcyjny kwadrat z bardzo wąskim tunelem. Metoda przedłużania paznokci w migdał nowoczesny charakteryzuje się również tym, że jest połączeniem kolorowych żeli w taki sposób jak przy tworzeniu klasycznego Frencha czyli końcówki w innym kolorze lub nawet nowoczesnym połączeniu wielu kolorów z podstawą w naturalnych odcieniach co tworzy zjawiskowy efekt końcowy, zdecydowanie najnowocześniejsza metoda przedłużania paznokci, wymagająca wyjątkowych umiejętności w połączeniu z niewiarygodna precyzją co czyni je wyjątkowo eksksuzywnymi. Z racji wyjątkówej precyzji oraz wielu czynników które wpływają na efekt końcowy wykonania tak idealnej stylizacji zabieg jest dość pracochłonny i należy przeznaczyć na niego więcej czasu niż na zwykłą stylizacje paznokci żelowych, natomiast satysfakcja gwarantowana i oczywiście podziw , paznokcie są towarem deficytowym i nie liczna ilość stylistek może pochwalić się umiejętnościami wykonania takiej stylizacji.

Co za tym idzie noszenie takich paznokci jest w pewnym rodzaju prestiżem gdyż niewiele kobiet może się pochwalić tak nowoczesną stylizacją.

Paznokcie wykonane tą metodą są niezwykle trwałe ze względu na idealna budowę i mimo swej długości są również niezwykle funkcjonalne wygladając przy tym zjawiskowo do samego uzupełnienia gdyż dzięki połączeniu kolorów naturalnych od strony odrostu zachowują naturalny wygląd i odrost długo pozostaje niezauważony dla osób trzecich.

Rezerwuj wizytę online

Chcesz umówić się na wizytę w naszym salonie?
Teraz w łatwy i przyjemny sposób możesz to zrobić online.
Wejdź i sprawdź jak to działa.

rezerwuj wizytę